Depolama hizmetleri ve hizmet alanımız.
Kelebek grup Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, ve Depolama hizmetlerimiz geniş kapsamlı olmak üzere taşımacılık dışında birde depolama yapmaktayız.

Ev eşyaları depolama:
Evinizde fazla eşyalar veya geçici bir süre eşyalarınızı depolama ihtiyacı gerektiğinde firmamız sizlere bir telefon kadar yakın eşyalarınızı yerinde tespit ederek daha sonra ekiplerimiz gelerek eşyalarınızı sayarak liste haline getirip daha sonra ambalajlayıp topliyorlar araçlarımıza yükleyip depomuza getirip istediğiniz kadar depomuzda sakliyoruz. geri istedığınızde tekrar ayni liste ile eşyalarınızı getirerek sağlam ve eksiksiz birşekilde teslim ediyoruz.

Ofis eşyaları depolama:
Ofisinizdeki fazla veya bir süre kulanmadığınız eşyalarınız size sorun olmasın arayın kelebek depolamayı gelip eşyalarınızı alıp istedığınız kadar depomuzda saklayalım ve ne zaman tekrar ihtiyaç geri getirip istedığınız şekilde bırakırız.

Evrak depolama:
Depomuz çeşitli eşyalar dışında Evrak depolama da yapmaktayız, evrak depolama sistemimiz gerek raf sistemi ile gerekse kolileme sistemi ile evraklarınızı depolamaktayız.

One thought on “Depolama”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir