Evrak depolama hizmetlerimiz.

Evrak depolama bir sanattır bu sanatı en iyi şekilde icra eden Kelebek Depolama her zaman kalitesini konuşturarak daha iyi ve daha güvenilir hizmetler sunmuştur.

Firmamız evraklarınızı dilediğiniz kadar depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Gerek raf sistemi ile gerekse koli bazında saklanması gereken evraklarınızı depolarımızda muhafaza altına alırız dilediğiniz zaman gelip evraklarınızın içinde evrak alıp evrak bırakabilirsiniz ya da firmamız aracılığıyla evrak isteyip tekrar bıraktırabilirsiniz.

Firmamız evrak depolama konusunda kendini kanıtlamış yıllardır evrak depolama hizmetlerini sunmaktadır evraklarınızı raflarda saklayarak dilediğiniz kadar bekletebiliriz firmamızda yer kaplamasın bir arşiv odasını oluşturmadan firmamızın arşivi olarak depomuzu yönlendirebilirsiniz, Depolarımız güvenlikli sigortalı yerlerdir depolarımızda nem ölçüm cihazları çalıştırılmaktadır hem güneş enerjisinden hem soğukluk sıcaklık etkisinden korunabilecek sistemlerle depomuzu korumaktayız.

Depomuzun ısısı yaz kış aynı derecede tutulmaktadır.

Aynı zamanda güneş ışığından korunmaktadır.

Depolarımız Mecidiyeköy Pendik Gebze’de olmak üzere 3 yerde mevcuttur.

Firmamız aynı zamanda ev eşyaları da depolamaktadır kelebek depolama olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız 0850 650 1 999

Eşya depolama

Evrak depolama

Dosya depolama

Raf sistemi ile evrak depolama
Koli bazında evrak depolama
Kaliteli depolama hizmetleri

Open chat
Hoşgeldiniz. Kelebek Depolama Hiz. A.Ş.s
Hoşgeldiniz. Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz.