Depolamada üst seviye eşya depolama ve nakliye

Firmamız Kelebek depolama tarafından itina ile yapılmaktadır.
Kelebek depolama 3000 m’2 kapalı depolama alanı ve 5000 m’2 açık depolama alanı ile eşyalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz tek adres.
Ayrıca depolarımıza gelen eşyanın sigortası firmamız tarafından yapılmaktadır. ve 24 saat güvenlıklı olup kamera sistemi ile de takip edilmektedir.

Ayrica konteynir sistemi ilede depolama himzetimiz mevcuttur
3- 5- 10 metreküp olarak tasarlanan depolama kutuları müşterinin kapısına kapısına göndermekteyiz eşyalar konulduktan sonra kapıları kitlenir ve kilitleri müşteriye verilir kutular depomuza kaldırılır istedığınız kadar bekletılır ve daha sonra müşteri eşyaları geri istedığı zaman tekrar kutu ile eşyalar müşteriye gönderilir ve müşterideki anahtari ile eşyalar teslim olur.
Kelebek depolama istanbul başta olmak üzere türkiyenin her yerinde bu hizmeti alabilirsiniz

2 thoughts on “Kelebek depolama”

 1. merhaba ben eşyalarımı bir süreliğine depolatmak istiyorum ama eşyalarım çok yeni ve güvenılır bir firma araştıriyorum sizin çalışma koşullarınız nasıl nelere dikkat ediyorsunuz ve asansör sistemi nasıl durumlarda kulanılır.
  bu konuda bilgilendırme yaparsanız çok sevinirim
  hayırlı işler..

  1. Merhaba halide hanım.
   Firmamız 1999 yılında evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri üzerıne kurulmuştur. kalitemizi ilk olarak evden eve nakliyat üzerine tescilledik daha sonra geniş depolama alanı kurarak kapalı ve açık depolama alanı ile müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. depolarımız 24 saat güvenliği olan ve içindeki eşyaların tamamı sigortalıdır. gerek konteyner gerekse kutu ile eşyalarınızı yerinden alarak istediğiniz kadar depolarımızda muhafaza etmekteyiz.
   daha kapsamlı bilgi almak için
   0216 507 10 10
   0216 417 47 87
   0532 606 10 40
   numaralarımızdan ulaşabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir